Online Marka Tescil Başvuru Hizmetleri - Pursaklar Patent Marka tescil başvuru, yenileme, devir, TÜRKPATENT ve yayına itirazlar dahil tüm marka işlemlerini online Pursaklar Patent'den satın alabilirsiniz.
Online Marka Tescil Başvuru Hizmetleri - Pursaklar Patent
Pursaklar Patent
Pursaklar Patent Logo
+90 212 212 35 18 Nakit, Kredi Kartı veya Havale 0536 580 37 57 Turgut Özal Mahallesi 1940 Cadde Modern Site C Blok 1790 Batıkent Ankara
Tek Sınıflı Marka Başvuru Ücreti İNDİRİMLİ
İki Sınıflı Marka Başvuru Ücreti İNDİRİMLİ
Üç Sınıflı marka Başvuru Ücreti İNDİRİMLİ
Dört Sınıflı Marka Başvuru Ücreti İNDİRİMLİ
Başvuruya İlave Sınıf Ekleme Ücreti İNDİRİMLİ
Marka Tescil Belgesi Alma Ücreti İNDİRİMLİ

Marka Tescil Belgesi Alma Ücreti

2476.68 ₺ 2000 ₺
Marka Tescil Belge Sureti Ücreti İNDİRİMLİ

Marka Tescil Belge Sureti Ücreti

1386.46 ₺ 3250 ₺
Marka Tescil Yenileme Ücreti İNDİRİMLİ

Marka Tescil Yenileme Ücreti

2943.01 ₺ 6000 ₺
Marka Devir » Marka Devir Ücreti İNDİRİMLİ
Marka İtiraza Karşı Görüş Ücreti İNDİRİMLİ
Marka Yayına İtiraz Ücreti İNDİRİMLİ

Marka Yayına İtiraz Ücreti

2088.98 ₺ 5000 ₺
TÜRKPATENT Kararlarına İtiraz Ücreti İNDİRİMLİ
Marka Takip ve İzleme Ücreti İNDİRİMLİ

Marka Takip ve İzleme Ücreti

1800 ₺ 3500 ₺
ÜNVAN DEĞİŞİKLİĞİ ÜCRETİ İNDİRİMLİ
Nevi Değişikliği Ücreti İNDİRİMLİ

Nevi Değişikliği Ücreti

400 ₺ 1000 ₺
Online Türk Patent Adres Değişikliği İNDİRİMLİ
Yurtdışı Marka Başvuru Ücreti İNDİRİMLİ

Yurtdışı Marka Başvuru Ücreti

1399.68 ₺ 2.500 ₺
Lisans Kayıt ve Yenileme Ücreti İNDİRİMLİ

Lisans Kayıt ve Yenileme Ücreti

3536.82 ₺ 7500 ₺
Birleşme Bölünme ve Ayni Sermaye Koyma Ücreti İNDİRİMLİ
Miras Yoluyla İntikal Ücreti İNDİRİMLİ

Miras Yoluyla İntikal Ücreti

2493.54 ₺ 5500 ₺
Rüçhan Hakkı Kayıt Ücreti İNDİRİMLİ

Rüçhan Hakkı Kayıt Ücreti

1609.49 ₺ 3000 ₺
Marka Başvurusu Bölünme Ücreti İNDİRİMLİ

Marka Başvurusu Bölünme Ücreti

2271.19 ₺ 5000 ₺
COM.TR TESCİL ÜCRETİ İNDİRİMLİ

COM.TR TESCİL ÜCRETİ

125 ₺ 125 ₺
Marka Logo Tescil Ücreti Marka Logo Tescil

Marka Logo Tescil Ücreti

1373.74 ₺ 3000 ₺
Tek Sınıflı Marka Başvuru Ücreti İNDİRİMLİ

Tek Sınıflı Marka Başvuru Ücreti

1373.74 ₺ 3000 ₺

Tek Sınıflı Marka Başvurusu için ayrıntılı marka sorgulama ve inceleme, risk raporlama ve en önemlisi tescil süreci olası itirazlar ve/veya dava konusu olması halinde olası riskleri bertaraf eden yenilikçi çözümleri içeren hizmet ayrıntılarını aşağıda lütfen inceleyiniz. Hizmet alımında “MARKA İSMİNİ” ve “SINIFLARI GÖR” linkinden, sınıfları inceledikten sonra ilgili alana BAŞVURU YAPILACAK SINIFLARI (01,09,25,35 vb )  mutlaka belirtiniz. Ayrıca başvuru birden fazla sınıfta yapılacaksa  “EK SINIF EKLE”  bölümünden ekleme yapabilirsiniz. Tablodaki “GENEL TOPLAM”,  toplam ödenecek tutarı belirtmektedir.

İki Sınıflı Marka Başvuru Ücreti İNDİRİMLİ

İki Sınıflı Marka Başvuru Ücreti

2349.18 ₺ 4.0000 ₺
İki Sınıflı Marka Başvurusu için ayrıntılı marka sorgulama ve inceleme, risk raporlama ve en önemlisi tescil süreci olası itirazlar ve/veya dava konusu olması halinde olası riskleri bertaraf eden yenilikçi çözümleri içeren hizmet ayrıntılarını aşağıda lütfen inceleyiniz. Hizmet alımında “MARKA İSMİNİ” ve “SINIFLARI GÖR” linkinden, sınıfları inceledikten sonra ilgili alana BAŞVURU YAPILACAK SINIFLARI (01,09,25,35 vb. )  mutlaka belirtiniz. Ayrıca başvuru birden fazla sınıfta yapılacaksa  “EK SINIF EKLE”  bölümünden ekleme yapabilirsiniz. Tablodaki “GENEL TOPLAM”,  toplam ödenecek tutarı belirtmektedir.
Üç Sınıflı marka Başvuru Ücreti İNDİRİMLİ

Üç Sınıflı marka Başvuru Ücreti

3418.37 ₺ 7500 ₺
Tek Sınıflı Marka Başvurusu için ayrıntılı marka sorgulama ve inceleme, risk raporlama ve en önemlisi tescil süreci olası itirazlar ve/veya dava konusu olması halinde olası riskleri bertaraf eden yenilikçi çözümleri içeren hizmet ayrıntılarını aşağıda lütfen inceleyiniz.Hizmet alımında “MARKA İSMİNİ” ve “SINIFLARI GÖR” linkinden, sınıfları inceledikten sonra ilgili alana BAŞVURU YAPILACAK SINIFLARI (01,09,25,35,37 vb )  mutlaka belirtiniz. Ayrıca başvuru birden fazla sınıfta yapılacaksa  “EK SINIF EKLE”  bölümünden ekleme yapabilirsiniz. Tablodaki “GENEL TOPLAM”,  toplam ödenecek tutarı belirtmektedir.
Dört Sınıflı Marka Başvuru Ücreti İNDİRİMLİ

Dört Sınıflı Marka Başvuru Ücreti

4487.57 ₺ 8500 ₺
Dört Sınıflı Marka Başvurusu için ayrıntılı marka sorgulama ve inceleme, risk raporlama ve en önemlisi tescil süreci olası itirazlar ve/veya dava konusu olması halinde olası riskleri bertaraf eden yenilikçi çözümleri içeren hizmet ayrıntılarını aşağıda lütfen inceleyiniz.Hizmet alımında “MARKA İSMİNİ” ve “SINIFLARI GÖR” linkinden, sınıfları inceledikten sonra ilgili alana BAŞVURU YAPILACAK SINIFLARI (01,09,25,35 vb )  mutlaka belirtiniz. Ayrıca başvuru birden fazla sınıfta yapılacaksa  “EK SINIF EKLE”  bölümünden ekleme yapabilirsiniz. Tablodaki “GENEL TOPLAM”,  toplam ödenecek tutarı belirtmektedir.
Başvuruya İlave Sınıf Ekleme Ücreti İNDİRİMLİ

Başvuruya İlave Sınıf Ekleme Ücreti

975.43 ₺ 2250 ₺
Başvurunuza 2 adete kadar ilave sınıf eklemek için bu hizmeti sepete ekleyebilirsiniz. ( 3 ve daha fazla sınıf için fazladan 110 TL RESMİ HARÇ ayrıca ödenecektir. ) Ek Sınıf Hizmet alımında “MARKA İSMİNİ” ve “SINIFLARI GÖR” linkinden, sınıfları inceledikten sonra ilgili alana İLAVE SINIFLARI (01,09,25,35 vb )  mutlaka belirtiniz. Ayrıca başvuru birden fazla sınıfta yapılacaksa  “EK SINIF EKLE”  bölümünden yeniden ekleme yapabilirsiniz. Tablodaki “GENEL TOPLAM”,  toplam ödenecek tutarı belirtmektedir.
Marka Tescil Belgesi Alma Ücreti İNDİRİMLİ

Marka Tescil Belgesi Alma Ücreti

2476.68 ₺ 2000 ₺
Marka tescil başvurusu kesinleştikten sonra ödenen 10 yıllık marka tescil ücretidir. Başvuru başkaca şahıs ve firmalarca da yapılmış olsa da marka tescil belgelendirme ödeme ve işlemlerini buradan yapabilirsiniz. Marka İsmi alanına marka ismi ve başvuru numarası yazılmalıdır.
Marka Tescil Belge Sureti Ücreti İNDİRİMLİ

Marka Tescil Belge Sureti Ücreti

1386.46 ₺ 3250 ₺
Marka tescil sonrası devir, kayıp vs. nedenlerle marka tescil belge suretini hizmetini buradan satın alabilirsiniz. Marka ismi alanına MARKA İSMİ VE TESCİL NUMARASININ yazılması gerekmektedir. Ayrıca e-posta ve telefonla başvuru sahibinden teyit alınmaktadır.
Marka Tescil Yenileme Ücreti İNDİRİMLİ

Marka Tescil Yenileme Ücreti

2943.01 ₺ 6000 ₺
Online marka tescil yenileme ücreti ödemesi ve işlemlerini buradan anında yapabilirsiniz. Havale/EFT Yoluyla yenileme işlem ücreti ayrıca İNDİRİMLİ olup KDV DAHİL 3.103 TL' dir. Marka ismi alanına marka ismi ile birlikte tescil numarası da yazılmalıdır. Hizmet satın aldıktan sonra aşağıda istenen belgelerde linki verilen vekaletname ve marka bilgilerinin tarafımıza e-posta veya whatsApp üzerinden gönderildikten sonra gün içinde online marka yenileme işlemleri yapılır ve ve resmi yenileme başvuru belgesi ve işlem faturası gün içinde Marka Tescil Yenileme Belge Aslı ise takriben bir hafta içinde gönderilir.
Marka Devir » Marka Devir Ücreti İNDİRİMLİ

Marka Devir » Marka Devir Ücreti

2547.1 ₺ 5500 ₺
Online marka devir ücreti ödeme ve Marka Devir İşlemlerinizi buradan yapabilirsiniz. Ancak aşağıda örneğini sunduğumuz Marka Devir Sözleşme' sinin Noter aslının tarafımıza gönderilmesi sonra da marka devir işlemleriniz yapılır ve işlemin yapıldığına dair resmi TÜRKPATENT yazısı tarafınıza gönderilmektedir.
Marka İtiraza Karşı Görüş Ücreti İNDİRİMLİ

Marka İtiraza Karşı Görüş Ücreti

1750 ₺ 3500 ₺
Marka tescil başvurusuna üçüncü taraflarca yapılan itirazlara karşı görüş hizmetini buradan satın alabilirsiniz. Marka ismi ve başvuru numarasını marka ismi alanına lütfen yazınız. Ödeme ve talep tarafımıza ulaşır ulaşmaz başvuru sahibiyle irtibat kurulmakta ve karşı görüş için gerekli olan bilgi ve belgeler ayrıca istenmektedir.
Marka Yayına İtiraz Ücreti İNDİRİMLİ

Marka Yayına İtiraz Ücreti

2088.98 ₺ 5000 ₺
Online Marka Yayına İtirazlarda; Markanıza benzer ve/veya iltibas yaratma tehlikesi olan üçüncü taraf başvurularına İTİRAZ işlemelerini buradan online olarak yapabilirsiniz.
Marka ismi ve başvuru numarasını marka ismi alanına lütfen yazınız. Ödeme ve talep tarafımıza ulaşır ulaşmaz başvuru sahibiyle irtibat kurulmakta ve marka yayına itiraz için gerekli olan bilgi ve belgeler ayrıca istenmektedir.
TÜRKPATENT Kararlarına İtiraz Ücreti İNDİRİMLİ

TÜRKPATENT Kararlarına İtiraz Ücreti

2546.61 ₺ 6000 ₺
TÜRKPATENT  kararlarına itiraz, yani YİDK (Yeniden İnceleme ve Değerlendirme Kurulu) nezdinde yapılacak itiraz hizmetlerini online satın alabilirsiniz. Marka tescil başvurularının re'sen kısmen ve/veya tümden RED kararlarına veya başvuru yayın kararına üçüncü taraflarca yapılan itirazlar sonucunda başvurunuzun kısmen ve/veya tümden RED kararların YİDK nezdinde itiraz edilmektedir. Marka ismi ve başvuru numarasını marka ismi alanına lütfen yazınız. Ödeme ve talep tarafımıza ulaşır ulaşmaz başvuru sahibiyle irtibat kurulmakta ve TÜRKPATENT karara itiraz için gerekli olan bilgi ve belgeler ayrıca istenmektedir.
Marka Takip ve İzleme Ücreti İNDİRİMLİ

Marka Takip ve İzleme Ücreti

1800 ₺ 3500 ₺
Marka takip ve izleme hizmetini buradan hizmet ayrıntılarını aşağıda bulabilirsiniz. Marka ismi ve tescil/başvuru numarasını marka ismi alanına lütfen yazınız. Ödeme ve talep tarafımıza ulaşır ulaşmaz marka sahibiyle irtibat kurulmakta ve marka yayına itiraz için gerekli olan bilgi ve belgeler ayrıca istenmektedir.
ÜNVAN DEĞİŞİKLİĞİ ÜCRETİ İNDİRİMLİ

ÜNVAN DEĞİŞİKLİĞİ ÜCRETİ

400 ₺ 1000 ₺
Tek bir Unvan Değişikliği ücreti ödenerek TÜRKPATENT' de kayıtlı tüm marka, patent, faydalı model, tasarım tescil dahil adınıza kayıtlı tüm dosyalarda unvan değişikliği yapılmaktadır. Adınıza kayıtlı en az bir adet marka ismi ve tescil/başvuru numarasını marka ismi alanına lütfen yazınız. Ödeme ve talep tarafımıza ulaşır ulaşmaz marka sahibiyle irtibat kurulmakta ve unvan değişikliği için gerekli olan bilgi ve belgeler ayrıca istenmektedir.
Nevi Değişikliği Ücreti İNDİRİMLİ

Nevi Değişikliği Ücreti

400 ₺ 1000 ₺
Tek bir Nevi Değişikliği ücreti ödenerek TÜRKPATENT' de kayıtlı tüm marka, patent, faydalı model, tasarım tescil dahil adınıza kayıtlı tüm dosyalarda Nevi değişikliği yapılmaktadır. Adınıza kayıtlı en az bir adet marka ismi ve tescil/başvuru numarasını marka ismi alanına lütfen yazınız. Ödeme ve talep tarafımıza ulaşır ulaşmaz marka sahibiyle irtibat kurulmakta ve unvan değişikliği için gerekli olan bilgi ve belgeler ayrıca istenmektedir.
Online Türk Patent Adres Değişikliği İNDİRİMLİ

Online Türk Patent Adres Değişikliği

200 ₺ 200 ₺
  • Tek bir Adres Değişikliği ücreti ödenerek
TÜRKPATENT' de kayıtlı tüm marka, patent, faydalı model, tasarım tescil dahil adınıza kayıtlı tüm dosyalarda adres değişikliği yapılmaktadır. Adınıza kayıtlı en az bir adet marka ismi ve tescil/başvuru numarasını marka ismi alanına lütfen yazınız. Ödeme ve talep tarafımıza ulaşır ulaşmaz marka sahibiyle irtibat kurulmakta ve adres değişikliği için gerekli olan bilgi ve belgeler ayrıca istenmektedir.
Yurtdışı Marka Başvuru Ücreti İNDİRİMLİ

Yurtdışı Marka Başvuru Ücreti

1399.68 ₺ 2.500 ₺
Sadece Yurtdışı marka başvururu için ön peşinat ücretidir. Başvuru yapılacak ülkeler ve sınıf bilgileri tarafımıza ulaştırıldıktan sonra net maliyet tablosu ayrıca bildirilmektedir. Yurtdışı marka tescil başvurusu yapılacak Türkiye'de tescilli veya başvuru halindeki  marka ismi ve tescil/başvuru numarasını marka ismi alanına lütfen yazınız. Ödeme ve talep tarafımıza ulaşır ulaşmaz marka sahibiyle irtibat kurulmakta ve gerekli bilgilendirme yapılmaktadır.
Lisans Kayıt ve Yenileme Ücreti İNDİRİMLİ

Lisans Kayıt ve Yenileme Ücreti

3536.82 ₺ 7500 ₺

Hem Lisans kayıt hem de lisans yenileme ücreti aynı olup,  Online satın alarak lisans yenileme ve kayıt işlemlerini anında yapabilirsiniz. Marka ismi alanına marka ismi ile birlikte tescil numarası da yazılmalıdır. Belgelerin gönderildikten sonra  lisans kayıt veya lisan yenileme işlemleri yapılır. Hem kayıt hem de yenileme yapılacaksa iki ayrı ücret ödenmesi gerekmektedir.

Birleşme Bölünme ve Ayni Sermaye Koyma Ücreti İNDİRİMLİ

Birleşme Bölünme ve Ayni Sermaye Koyma Ücreti

2271.19 ₺ 5500 ₺

Online satın alarak birleşme, bölünme ve ayni sermaye koyma işlemlerini anında yapabilirsiniz. Marka ismi alanına marka ismi ile birlikte tescil numarası da yazılmalıdır. Belgelerin gönderildikten sonra  birleşme, bölünme ve ayni sermaye koyma işlemleri yapılır. 

Miras Yoluyla İntikal Ücreti İNDİRİMLİ

Miras Yoluyla İntikal Ücreti

2493.54 ₺ 5500 ₺

Online satın alarak miras yoluyla intikal işlemlerini anında yapabilirsiniz. Marka ismi alanına marka ismi ile birlikte tescil numarası da yazılmalıdır. Belgelerin gönderildikten sonra  miras yoluyla intikal işlemleri yapılır. 

Rüçhan Hakkı Kayıt Ücreti İNDİRİMLİ

Rüçhan Hakkı Kayıt Ücreti

1609.49 ₺ 3000 ₺

Online satın alarak rüçhan hakkı kayıt işlemlerini anında yapabilirsiniz. Marka ismi alanına marka ismi ile birlikte tescil numarası da yazılmalıdır. Belgelerin gönderildikten sonra  rüçhan hakkı kayıt işlemleri yapılır. 

Marka Başvurusu Bölünme Ücreti İNDİRİMLİ

Marka Başvurusu Bölünme Ücreti

2271.19 ₺ 5000 ₺

Online satın alarak marka başvurusu bölünme işlemlerini anında yapabilirsiniz. Marka ismi alanına marka ismi ile birlikte başvuru numarası da yazılmalıdır. Belgelerin gönderildikten sonra  marka başvurusu bölünme işlemleri yapılır. 

COM.TR TESCİL ÜCRETİ İNDİRİMLİ

COM.TR TESCİL ÜCRETİ

125 ₺ 125 ₺
COM TR alan adı tahsis/tescil işlemleri için istenen belgeleri aşağıda bulabilirsiniz. Hizmet alımında “MARKA İSMİ” alanına  “ALAN ADINI” ve şayet varsa marka başvuru/tescil numarası yazılmalıdır.
Marka Logo Tescil Ücreti Marka Logo Tescil

Marka Logo Tescil Ücreti

1373.74 ₺ 3000 ₺
Tek sınıflı marka logo tescil ücreti 514.09 ₺ + KDV’ dir. Sadece logo veya logo ile birlikte kullanılan marka ismi ile birlikte tescil yapabilirsiniz.Hizmet alımında “MARKA İSMİNİ” ve “SINIFLARI GÖR” linkinden, sınıfları inceledikten sonra ilgili alana BAŞVURU YAPILACAK SINIFLARI (01,09,25,35 vb )  mutlaka belirtiniz. Ayrıca başvuru birden fazla sınıfta yapılacaksa  “EK SINIF EKLE”  bölümünden ekleme yapabilirsiniz. Tablodaki “GENEL TOPLAM”,  toplam ödenecek tutarı belirtmektedir.